ALEXA

Sale

L 14,000 L 7,000

Klikoni ketu per Kushtet e Blerjes

Perimetri: 36cm
Taka: 2 cm
Gjatesia e cizmes : 39cm
Materiali: Lekure

ALEXA eshte bere per ditet me shi dhe per t’i dhene ngjyre diteve te dimrit!
Ka gomen e trashe qe ju ngre nga toka, nje arsye me shume se perse do e doni ne ditet e ftohta!
Te ngrohta, te rehatshme dhe te lehta!

Clear
Compare
SKU: N/A Category:
Numri

36, 37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALEXA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *