ANNA

Sale

L 14,000 L 7,000

 

Klikoni ketu per Kushtet e Blerjes

Perimetri: 36cm
Gjatesia e cizmes : 38cm
Taka : 4.5cm
Materiali: Lekure

ANNA! Nje nga modelet tona me elegante!
Taka e veshur me lekure krijon balancen e duhur mes feminilitetit dhe praktikes!
Ideale per t’u veshur me fundet apo fustanet tuaja dimerore cdo dite gjate punes ne zyre!

Clear
Compare
SKU: N/A Category:
Numri

36, 37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ANNA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *