EMILIA

Sale

L 13,500 L 6,750

Klikoni ketu per Kushtet e Blerjes

Taka: 1.5 cm
Materiali: Lekure, cope elastike

Emilia, eshte ajo qe na duhet te gjithave! Klasike qe s’del kurre nga moda! Nje cizme lekure, ngjyre e zeze deri tek gjuri! Per ta veshur ne pune, shkolle, por dhe fundjavave! Fund, fustan apo pantallon…e zgjidhni ju!

Clear
Compare
SKU: N/A Category:

Taka: 1.5 cm
Materiali: Lekure, cope elastike

Numri

36, 37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EMILIA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *