GLORIA

Sale

L 9,200 L 4,600

Klikoni ketu per Kushtet e Blerjes

Taka 8.5cm
Materiali: Lekure kamosh

Gloria! Per te e kthejne koken te gjithe! Nuk kalon pa u vene re! Cizmja ideale e zeze, deri tek kyci, me take!
Detaji i llastikes ne forme V tek kyci e ben te vecante dhe elegante, sic je ti!

Clear
Compare
SKU: N/A Category:
Numri

36, 37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GLORIA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *