SANDRA

Sale

L 9,500 L 4,750

Klikoni ketu per Kushtet e Blerjes

Trashesi e gomes : 4cm
Materiali: Lekure Kamosh

Kur eshte stiluar SANDRA kemi patur dy gjera ne mendje: Rehati dhe Ngrohtesi per ditet e dimrit! Jane kaq stil dhe bejne diferencen ne cdo kombinim veshjeje!

Clear
Compare
SKU: N/A Category:
Numri

35, 36, 37, 38, 39, 40, 41

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SANDRA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *